خرید اینترنتی بلیط هواپیما

در خرید اینترنتی بلیط هواپیماا، در هر لحظه از شبانه روز، امکان سرویس دهی به مشتریان وجود دارد.محدودیت مکانی ندارد و مشتریان می توانند از هر کجای دنیا خرید بلیط خود را انجام دهند. همراهان شما می توانند ساعت ها در سایت شما مشغول بررسی نرخ ها و... باشند و هیچ محدویتی برای تعداد مشتریان وجود ندارد و با این مهم، حق انتخاب بیشتری در اختیار مشتریان خود قرارمی دهید. کاهش هزینه های جانبی نظیر اجاره محل, هزینه دکور, پرسنل و .... در نهایت سودآوری بیشتر برای مجموعه شما را بدنبال دارد

خرید اینترنتی بلیت قطار

برای خرید اینترنتی بلیت قطار از سایتهای مختلف همه چیز را فراهم می کنیم(کارتهای ملی، کارت بانکی و هر آنچه برای رزرو کردن بلیت نیاز است) و آماده عملیات می شویم برای ورود به سایت کلی زحمت می کشیم تا پس از چندین بار تلاش وارد سایت شویم. برای رزرو کردن بلیت قطار مقصد چند گزینه را امتحان می کنیم، برای هیچ کدام از مسیرهای انتخابی مان قطاری وجود ندارد، به فکر تغییر مبداء میفتیم تا بلکه بتوانیم قطاری را در تاریخ مقرر بیابیم بلیت رفت و برگشتمان را بلاخره انتخاب می کنیم . در تمام این مدت، صفحه "لطفا کمی صبر کنید..." جلوی چشممان رژه می رود. بعد از کلی معطلی بلیطمان را تهیه می کنیم. بلاخره بلیط میخریم!!!

اتوبوس

نرم افزار حامی امکان خرید اینترنتی بلیط اتوبوس را به ساده‌ترین و سریع‌ترین شکل ممکن فراهم کرده است. چه با گوشی باشید و چه با کامپیوتر، محیط گرافیکی ساده و کارآمد، نظرتان را جلب می‌کند. منوهای جستجو و گزینه‌های مربوط به خرید دقیقا در جایی قرار گرفته‌اند که خیلی راحت می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید. تقریبا هر ترمینالی در کشور مدنظرتان باشد در لیست خدمات حامی قرار دارد ! مزیت سایت های حامی فقط گرافیک خوب و سرویس‌های متنوع آن نیست. این قابلیت در حامی وجود دارد که در لحظه از وضعیت پر یا خالی بودن صندلی‌های یک اتوبوس مطلع شوید و با چند کلیک ساده خریدتان را قطعی کنید. از همه مهم‌تر امکان استرداد بلیط اتوبوس خریداری شده وجود دارد؛ یعنی وقتی مسافر قصد کنسل کردن بلیط خود را دارد بصورت آنی مبلغ بلیط به حسابش واریز میگردد.

رزرو آنلاین هتل

شاید به صرفه بودن رزرو آنلاین هتل، برایتان عجیب باشد. اما واقعاً همینطور است! بسیاری گمان می کنند اگر حضوراً به هتل مراجعه کنند و اتاق رزرو نمایند؛ نرخ بهتری دریافت می کنند. ولی در واقع، این چنین نیست امروزه مسافران به کمک سایت های رزرو آنلاین، هتل های هر شهر را بر اساس قیمت، موقعیت، نرخ و... مقایسه می کنند. به عبارتی مشتریان، همه اطلاعاتی که نیاز دارند را، کسب می کنند. در نتیجه هتل ها ناچارند برای پر کردن اتاق های خود، از طریق ارائه ی قیمت های رقابتی و کیفیت مناسب، رقابت کنند. اگر دو هتل در نزدیکی یکدیگر و با ویژگی های یکسان در دسترس باشند؛ هتلی که نرخ پایین تری دارد؛ مطمئناً زودتر، اتاق هایش پر می شود. حال که اکثر هتلها، اتاق های خود را بصورت آنلاین واگذار میکنند؛ طبیعتاً هدفشان این خواهد بود که با ارائه پایین ترین نرخ، در بین پیشنهاداتی که رقبا، به مشتریان ارائه می دهند؛شانس بیشتری برای انتخاب شدن داشته باشند.