{{ctrl.notification}}

آموزش حامی امور مالی

در پنل امور مالی تمام اطلاعات مربوط به موجودی سایت، تراکنش های مالی، تراکنش های حامی، درگاه ها و هر چیزی که به حسابداری ارتباط داشته باشد را می توانید مشاهده نمایید.

امور مالی- موجودی سایت

برای افزایش اعتبار در حامی، باید مبلغ مورد نظر را وارد و نام درگاه را انتخاب و در نهایت روی دکمه ی ثبت کلیک کنید. میزان موجودی فعلی سایت در کادر آبی سمت راست نمایش داده میشود.

طراحی سایت گردشگری حامی

امور مالی-برداشت موجودی

برای انتقال میزان مبلغ مورد نظر از اعتبار سایت به حساب بانکی، می توانید وارد منوی برداشت موجودی شده و بعد از انتخاب سایت و ورود مبلغ، نام صاحب حساب، شماره کارت و بیان توضیحات در صورت نیاز، روی دکمه ی ثبت کلیک کنید.

طراحی سایت گردشگری حامی

امور مالی-تمام تراکنش ها

گزارش کامل تمام تراکنش های سایت (اعم از حامی و غیرحامی) در منوی تمام تراکنش ها قابل مشاهده می باشد. همان طور که در تصویر مشخص شده است، این اطلاعات شامل شناسه تراکنش، نوع بلیط، درگاه، نام بانک و غیره می باشد. اطلاعات موجود در کادر "مانده کل" نشان دهنده ی میزان موجودی باقیمانده ی سایت را نشان می هد.

هزینه های جانبی مانند شارژ ارسال اس ام اس و غیره که از طرف حامی از حساب سایت کسر میشود، در قسمت بستانکار وارد شده و میزان مبلغی که سایت باید پرداخت نماید، در کادر بدهکار نمایش داده میشود.

طراحی سایت گردشگری حامی

امور مالی- تراکنش حامی

برای بررسی تراکنشهای مربوط به حامی و جدا کردن آنها از تمام تراکنش های سایت، باید وارد منوی تراکنش حامی شوید. اطلاعات موجود در این قسمت نیز مانند منوی تمام تراکنش ها می باشد. کادر "مانده حامی" میزان اعتبار باقی مانده از اعتبار حامی را نمایش می دهد.

لازم به ذکر است که، اگر تراکنش مربوط به درگاه اشتراکی باشد، در قسمت نوع درگاه عبارت "مشترک" و برای درگاه های اختصاصی "self" نمایش داده میشود.

طراحی سایت گردشگری حامی

امور مالی- درآمد آنلاین

برای مشاهده ی میزان سود و درآمد بدست آمده از هر تراکنش می توانید گزارش موجود در منوی "درآمد آنلاین" را بررسی و مطالعه کنید. در صورت تمایل می توانید فاکتور هر تراکنش را دریافت کنید.

اطلاعات موجود در این گزارش شامل، شناسه تراکنش، شناسه سرویس دهنده، شناسه کاربر، شناسه پرداخت، بستانکار، بدهکار، مانده کل، نوع بلیط، نام بانک، تاریخ و توضیحات می باشد.

طراحی سایت گردشگری حامی

امور مالی- درگاه ها

گزارش کاملی از تراکنش های مربوط به هر درگاه، شامل شناسه کاربر، شماره پرداخت، شماره رزرو، نام بانک، تاریخ، نام پرداخت کننده، شماره تلفن همراه، مبلغ، نوع عملیات، نوع درگاه و وضعیت تراکنش در منوی درگاه های قابل مشاهده می باشد.

اطلاعات درج شده در قسمت نوع، نشان دهنده ی نوع عملیات مربوط به هر تراکنش می باشد که می تواند شامل پرواز داخلی، خارجی، استرداد وجه و غیره باشد. در صورتیکه درگاه از نوع اشتراکی باشد، عبارت مشترک و در غیر این صورت self را در ستون نوع درگاه مشاهده خواهید کرد.

وضعیت هر تراکنش که شامل عدم پرداخت، پرداخت شده، برگشت به حساب و غیره می باشد، در ستون وضعیت نمایش داده میشود.

طراحی سایت گردشگری حامی

امور مالی– تنظیمات مالی

اگر سایت شما دارای اعضای اعتباری می باشد، مبلغی را به عنوان بلاک و مسدود شده می توانید از میزان اعتبار خودتان در کادر مشخص شده وارد نمایید تا با اتمام رسیدن موجودی شما، آنها با مشکل مواجه نشوند. سایر تنظیمات مانند نمایش پرداخت آنلاین در سایت، ارسال ایمیل و اس ام اس بعد از خرید را با انتخاب یا عدم انتخاب آنها مدیریت کنید.

در قسمت بانک ها می توانید نام درگاه های بانکی تان را انتخاب کنید.

طراحی سایت گردشگری حامی

date_range دوشنبه 15 بهمن 1397 remove_red_eye 1637 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0