{{ctrl.notification}}

آموزش حامی مدیریت اعضا

برای معرفی کاربران جدید و تعیین میزان دسترسی آنها به بخش های مختلف سایت و فعال یا غیر فعال بودن آنها و همچنین اضافه کردن کاربران به لیست بلاک می توانید از قسمت مدیریت اعضا استفاده کنید.

مدیریت اعضا-مشتریان

همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، قسمت مشتریان از چند بخش لیست مشتریان، تنظیمات، ایجاد مشتری و ارسال پیام گروهی تشکیل شده که هر یک را در ادامه شرح خواهیم داد.

مشتریان- لیست مشتریان

نمایش لیست کامل کاربران یا مشتریان همراه با اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، وضعیت اکانت (فعال یا غیرفعال بودن)، موجودی، اعتبار، سطح و دسترسی در این قسمت نمایش داده می شود. برای تغییر هر یک از اطلاعات ذکر شده، کافیست روی آیکن ویرایش در سمت چپ جدول کلیک و ویرایش های مورد نیاز را انجام دهید.

طراحی سایت گردشگری حامی

از نکات مهم در قسمت مشتریان تعیین سطح و میزان دسترسی هر یک می باشد. با توجه به مسئولیت های هر یک از کاربران می توانید یکی از سطوح عادی، متوسط و پیشرفته را برای آنها تعریف کنید. برای تعیین میزان تخفیف مجاز هر یک از کاربران باید از قسمت دسترسی یکی از سطوح یک تا پنج را انتخاب نمایید.

مشتریان-تنظیمات

تنظیمات لازم برای تعریف سطوح تخفیف با توجه ایرلاین و نوع بلیط (چارتری و سیستمی) را از منوی تنظیمات می توانید انجام دهید.

طراحی سایت گردشگری حامی

مشتریان- ایجاد مشتری

مشتری و کابران جدید را از منوی ایجاد مشتری می توانید بعد از ورود اطلاعات مورد نیاز، ایجاد کنید.

طراحی سایت گردشگری حامی

مشتریان- ارسال پیام گروهی

برای ارسال پیام گروهی به تمام کاربران می توانید متن پیام را در کادر مشخص شده وارد و ارسال نمایید.

طراحی سایت گردشگری حامی

مدیریت اعضا- لیست بلاک

برای ارسال کاربر به لیست بلاک می توانید ip و توضیحات مورد نیاز را وارد و سپس روی دکمه ی ایجاد کلیک کنید. فعال یا غیر فعال بودن وضعیت بلاکی کاربر از ستون وضعیت مشخص میشود.

طراحی سایت گردشگری حامی

date_range دوشنبه 15 بهمن 1397 remove_red_eye 1363 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0