{{ctrl.notification}}

آموزش حامی هتل

برای انجام تنظیمات مربوط به هتل، مشاهده ی لیست فروش و گزارش های مختلف می توانید از این بخش استفاده کنید. هتل شامل سه بخش لیست فروش، هتل دستی و هتل خارجی می باشد و در ادامه هر یک را به طور کامل شرح خواهید داد.

هتل- لیست فروش

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، لیست فروش از منوی فروش، استرداد، تنظیمات و گزارش تشکیل شده است.

هتل- لیست فروش- فروش

با رزرو هتل چند حالت ممکن است پیش آید:

کد 3: رزرو موفق و واچر دریافت شده

کد 1: پرداخت انجام نشده

علاوه بر این با توجه به شرایط پیش آمده در زمان پرداخت، دو وضعیت خواهیم داشت:

کد 1: پرداخت انجام شده

کد 2: پرداخت انجام شده و واچر دریافت نشده است

با رفتن به منوی موفق، همان طور که در تصویر مشخص شده است، می توانید گزارش کاملی از نام مسافر، وضعیت پرداخت، وب سرویس، شماره تلفن همراه مسافر و غیره را مشاهده کنید.

طراحی سایت گردشگری حامی

در منوی همه، لیست کاملی از هتل هایی که با موفقیت رزرو شده اند یا در حین ررزو به هر دلیلی دچار خطا شده اند نمایش داده میشود.

طراحی سایت گردشگری حامی

در منوی ناموفق، لیستی از رزروهایی که به درستی انجام نشده اند ارائه می شود. با مشاهده ی وضعیت پرداخت و وضعیت رزرو می توانید دلیل بروز خطا را بررسی کنید.

حامی

یکی از مهم ترین بخش هایی که باید به طور مداوم چک شود، منوی دارای اشکال می باشد. در این بخش رزروهایی که با مشکل مواجه شده اند را با بررسی وضعیت و وضعیت پرداخت را باید رفع اشکال کنید.

طراحی سایت گردشگری حامی

هتل- فروش دستی- استرداد

مانند بلیط هواپیما، مسافران این امکان را دارند تا نسبت به استرداد هتل اقدام کنند. لیست درخواست های استرداد در منوی استرداد نمایش داده میشود و مدیران سایت می توانند با انتخاب دکمه ی مدیریت درخواست، فرآیند استرداد را انجام دهند.

طراحی سایت گردشگری حامی

هتل- فروش دستی- تنظیمات

ویرایش و تغییر روکشی هر نفر به ازای هر شب اقامت را از منوی تنظیمات می توانید انجام دهید.

طراحی سایت گردشگری حامی

هتل- فروش دستی-گزارش

برای دریافت گزارش کامل از میزان فروش در روزهای مختلف، به صورت نمودارهای میله ای باید به منوی گزارش وارد شوید. گزارش جدولی و بر اساس اعداد و ارقام و نام مسافر و نرخ هتل و غیره در قسمت گزارش جامع و گزارش های نموداری در بخش گزارش کامل در دسترس می باشد.

طراحی سایت گردشگری حامی

هتل- هتل دستی

هتل- هتل دستی- ایجاد ظرفیت

برای ایجاد ظرفیت در اتاق های هتل های موجود روی سایت، باید وارد منوی ایجاد ظرفیت شده و هتل مورد نظر را بعد از مشخص کردن نام شهر، نام هتل انتخاب و روی دکمه ی ایجاد ظرفیت کلیک کنید. نکته ی مهم در این بخش، مشخص کردن نوع فروش اتاق می باشد که شامل: آنلاین، عدم نمایش، رزرو تلفنی و نیازمند تایید می باشد. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، با انتخاب نیازمند تایید باید مدت زمانی را به عنوان زمان انتظار برای چک کردن شرایط هتل وارد نمایید.

طراحی سایت گردشگری حامی

طراحی سایت گردشگری حامی

هتل-هتل دستی-گزارشات

با ورود به منوی گزارشات و انتخاب دکمه ی گزارش کلی این امکان در اختیارتان قرار میگیرد تا گزارش کاملی از فروخته شدن یا نشدن هر هتل در تاریخ های مشخص را مشاهده نمایید.

طراحی سایت گردشگری حامی

هتل-هتل دستی-لیست هتل ها

علاوه بر لیست هتل هایی که از طریق وب سرویس اقامت24 به مجموعه ی هتل های قابل رزرو روی سایت اضافه میشوند، هر سایت می تواند به صورت دستی هتل یا هتل آپارتمان هایی را اضافه کند. برای این منظور باید در بخش هتل دستی، وارد منوی لیست هتل ها شده و در نهایت روی نوار ایجاد هتل کلیک کنید و اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید.

طراحی سایت گردشگری

همان طور که در تصویر مشاهده می کنید، فیلدهای ستاره دار حتما باید تکمیل شوند و تصاویر با ابعاد مشخص شده را از بخش های مختلف هتل از قسمت عکس هتل آپلود کنید. نکته ی مهم در این قسمت، مشخص کردن لوکیشن هتل می باشد که برای این منظور باید با مرورگر کروم وارد گوگل مپ شده و اطلاعات مربوطه را تکمیل کنید.

طراحی سایت گردشگری حامی

بر اساس اطلاعات بدست آمده از هر هتل، لیست امکانات هتل را از کادر پایین صفحه انتخاب نمایید. برای مشخص کردن امکانات هر یک از اتاق های تک نفره و غیره، نوع اتاق را از قسمت مشخص شده در تصویر انتخاب و اطلاعات را تکمیل و تصاویر را آپلود نمایید.

طراحی سایت گردشگری حامی

بعد از ورود اطلاعات به صورت کامل، روی ثبت هتل با اتاق ها کلیک کنید. بعد از این مرحله باید منتظر تایید حامی باشید. هتل های تایید شده را می توانید در منوی لیست هتل ها مشاهده نمایید.

مجموعه ی کامل تمام هتل های موجود روی سایت را با همراه اطلاعات آنها می توانید در منوی لیست هتل ها مشاهده نمایید.

طراحی سایت گردشگری حامی

بیمه مسافرتی

وضعیت فروش موفق یا ناموفق بیمه مسافرتی و همچنین گزارش کاملی از تمام تراکنش های مربوط به آن را همراه با اطلاعات مسافر می توانید در منوی بیمه مسافرتی مشاهده کنید.

date_range دوشنبه 15 بهمن 1397 remove_red_eye 2222 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0