{{ctrl.notification}}

خدمات OTA وب سایت حامی

گردشگری و اینترنت و ارائه ی خدمات آنلاین در دنیای امروز به شدت به هم گره خورده اند و به مرور مراجعه ی حضوری به آژانس های مسافرتی یا هتل برای خرید بلیط و انتخاب محل اقامت در حال کمرنگ شدن است. به همین منظور، حامی گام بزرگ و موفقی برای ارائه ی آژانس های مسافرتی آنلاین یا OTA برداشته و شرایط را برای دوستداران ورود به کسب و کار گردشگری آنلاین آسان نموده است.

طراحی سایت گردشگری

از جمله خدمات OTA که حامی در وب سایت هایش ارائه می دهد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

ارائه ی وایت لیبل

 وایت لیبل نوعی قالب سایت آماده و ساده می باشد که برای آژانس های مسافرتی بند ب مناسب است. این نوع سایت ها نماینده فروش از آژانس های بند الف محسوب میشوند و نسبت به دریافت وب سرویس هزینه ی کمتری را برای لایسنس پرداخت خواهد شد.

وب سرویس گردشگری

در حالت کلی می توان گفت وب سرویس نوعی راه اتصال برای تبادل داده بین دو وب سایت می باشد و در حوزه ی گردشگری به شدت کاربرد دارد. برخی از سایت های مرجع، مانند حامی برای سایر سایت ها و آژانس های مسافرتی این امکان را فراهم می کنند تا بتوانند فروش بلیط هواپیما، رزرو هتل، تور و غیره را از طریق وب سایت خود انجام دهند. وب سرویس گردشگری نسبت به وایت لیبل امکانات بیشتری را برای سایت های گردشگری فراهم نموده و سایت های زیرمجموعه تنها یک نماینده ی فروش محسوب نمیشوند.

date_range دوشنبه 15 بهمن 1397 remove_red_eye 1966 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0